ZANIPRESS 20 mg/10 mg 30 film tablet {8699530090401}
Bristol-Myers Squibb Firması
Güncelleme : 3 Temmuz 2018
Kısa İlaç Bilgisi |
Katarin Fort Soğuk algınlığı, Ateş, ağrı, kırıklık, Üst solunum yolu enfeksiyonları, Burun akıntısı, burun tıkanıklığı, öksürük gibi rahatsızlıkların tedavisinde etkilidir. |
|
İlaç Sınıfı |
Solunum Sistemi > Burunla İlgili İlaçlar > Sistemik Nazal Dekonjestanlar > Sempatomimetikler > Psödoefedrin Kombinasyon | |
ATC Kodu |
R01BA52 | |
Etkin Madde |
Parasetamol 650 mg , Oksolamin Sitrat 200 mg , Klorfenamin Maleat 4 mg , Psodoefedrinin Hcl 60 mg | |
Barkodu |
8699726094602 | |
Geri Ödeme Kodu |
A10545 | |
Satış Fiyatı |
7.15 TL [ 18 Nisan 2018 ] | |
Original / Jenerik | Orjinal | |
Reçete Durumu |
Beyaz Reçeteli | |
Eşdeğer İlaç Sayısı |
54 | |
Sağlık Konuları |
Lösemi | |
İmal veya İthal |
İmal | |
Gebelik Kategorisi |
İlacın gebelik kategorisi D’dir | |
Geri Ödeme Durumu |
Ödenir |
Zanipress ile ilgili diğer bilgiler
- Genel
- Zanipress Fiyat
- Zanipress Prospektüs
- Zanipress Kullananlar
- Zanipress Nedir
- Zanipress Kullanımı
- Zanipress Yan Etkileri
- Zanipress Etkileşimi
- Zanipress Gebelik
- Zanipress Saklanması
- Zanipress Muadili
- Zanipress Uyarılar
- Zanipress Endikasyon
- Zanipress Kontrendikasyon
- Zanipress İçeriği
- Zanipress Dozu
- Zanipress Zararları
- Zanipress Formu
- Zanipress Farmakolojik Özellikler
- Zanipress Farmasötik Özellikler
- Zanipress Ruhsat Bilgileri