ASTAFEN 5 ml 1 mg 100 ml şurup
Sandoz Firması
Güncelleme : 3 Temmuz 2018
Kısa İlaç Bilgisi |
A-Ferin 300 mg; gribal enfeksiyonlarla ortaya çıkan semptomların giderilmesinde ve soğuk algınlığının giderilmesinde kullanılmaktadır. |
|
İlaç Sınıfı |
Sinir Sistemi > Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Anilidler > Parasetamol Kombinasyonları | |
ATC Kodu |
N02BE51 | |
Etkin Madde |
Kodein 10 mg , Parasetamol 300 mg , Klorfenamin Maleat 2 mg | |
Barkodu |
8699516577087 | |
Geri Ödeme Kodu |
A00949 | |
Satış Fiyatı |
14.94 TL [ 18 Nisan 2018 ] | |
Original / Jenerik | Orjinal | |
Reçete Durumu |
Beyaz Reçeteli | |
Eşdeğer İlaç Sayısı |
19 | |
Alternatif İlaç Sayısı |
51 | |
Sağlık Konuları |
Ürtiker , Astım | |
Durum |
Aktif | |
SGK Kodu |
SGKF8L | |
İmal veya İthal |
Ithal | |
Raf Ömrü / Son Kullanma Tarihi |
48 ay | |
NFC kodu |
DGM | |
Eşd. ilaç grubu |
E031C | |
İlaç Formu |
Şurup | |
Geri Ödeme Durumu |
Ödenir |