ZANIPRESS 20 mg/10 mg 30 film tablet {8699530090401}
Recordati Firması
Güncelleme : 3 Temmuz 2018
Kısa İlaç Bilgisi |
A-Ferin 300 mg; gribal enfeksiyonlarla ortaya çıkan semptomların giderilmesinde ve soğuk algınlığının giderilmesinde kullanılmaktadır. |
|
İlaç Sınıfı |
Sinir Sistemi > Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Anilidler > Parasetamol Kombinasyonları | |
ATC Kodu |
N02BE51 | |
Etkin Madde |
Kodein 10 mg , Parasetamol 300 mg , Klorfenamin Maleat 2 mg | |
Barkodu |
8699530090401 | |
Geri Ödeme Kodu |
A13211 | |
Satış Fiyatı |
6.01 TL [ 18 Nisan 2018 ] | |
Original / Jenerik | Orjinal | |
Reçete Durumu |
Beyaz Reçeteli | |
Eşdeğer İlaç Sayısı |
97 | |
Sağlık Konuları |
Anjina , Yüksek Tansiyon , Kalp Yetmezliği | |
İmal veya İthal |
İmal | |
Gebelik Kategorisi |
İlacın gebelik kategorisi D’dir | |
Geri Ödeme Durumu |
Ödenir |
Zanipress ile ilgili diğer bilgiler
- Genel
- Zanipress Fiyat
- Zanipress Prospektüs
- Zanipress Kullananlar
- Zanipress Nedir
- Zanipress Kullanımı
- Zanipress Yan Etkileri
- Zanipress Etkileşimi
- Zanipress Gebelik
- Zanipress Saklanması
- Zanipress Muadili
- Zanipress Uyarılar
- Zanipress Endikasyon
- Zanipress Kontrendikasyon
- Zanipress İçeriği
- Zanipress Dozu
- Zanipress Zararları
- Zanipress Formu
- Zanipress Farmakolojik Özellikler
- Zanipress Farmasötik Özellikler
- Zanipress Ruhsat Bilgileri