PARACET JUNIOR 160 mg 20 tablet
Gripin Firması
Güncelleme : 3 Temmuz 2018
İlaç Sınıfı |
Sinir Sistemi > Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Anilidler > Parasetamol | |
ATC Kodu |
N02BE01 | |
Etkin Madde |
Parasetamol 160 mg | |
Barkodu |
8699612090046 | |
Geri Ödeme Kodu |
A05923 | |
Satış Fiyatı |
74.47 TL [ 18 Nisan 2018 ] | |
Original / Jenerik | Orjinal | |
Reçete Durumu |
Beyaz Reçeteli | |
Alternatif İlaç Sayısı |
13 | |
Sağlık Konuları |
Kronik Ağrı , Yüksek Ateş | |
Durum |
Aktif | |
SGK Kodu |
SGKFI7 | |
İmal veya İthal |
Ithal | |
Raf Ömrü / Son Kullanma Tarihi |
60 ay | |
NFC kodu |
ABC | |
Gebelik Kategorisi |
İlacın gebelik kategorisi B’dir | |
İlaç Formu |
Tablet | |
Geri Ödeme Durumu |
Ödenir |
Paracet ile ilgili diğer bilgiler
- Genel
- Paracet Fiyat
- Paracet Prospektüs
- Paracet Kullananlar
- Paracet Nedir
- Paracet Kullanımı
- Paracet Yan Etkileri
- Paracet Etkileşimi
- Paracet Gebelik
- Paracet Saklanması
- Paracet Muadili
- Paracet Uyarılar
- Paracet Endikasyon
- Paracet Kontrendikasyon
- Paracet İçeriği
- Paracet Dozu
- Paracet Zararları
- Paracet Formu
- Paracet Farmakolojik Özellikler
- Paracet Farmasötik Özellikler
- Paracet Ruhsat Bilgileri