A-FERIN 300 mg 30 kapsül İçeriği

Pfizer Firması

Güncelleme : 3 Temmuz 2018

Deltacortril içeriği, Deltacortril formülü, Deltacortril içerik, Deltacortril içindekiler, Deltacortril yardımcı maddeler, Deltacortril bileşenleri, Deltacortril Etken madde bilgilerini içerir.

BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNÜN ADI

A-FERİN® kapsül

KALİTATİF VE KANTİTATİF BİLEŞİM

Etkin madde: Her kapsül; Parasetamol 300 mg, Klorfeniramin maleat 2 mg Kodein fosfat 10 mg

Yardımcı maddeler: Sodyum lauril sülfat 0.0770 mg, Tartrazin (E102) 0.0693 mg

Yardımcı maddeler detay bilgisi için tıklayınız.