PARACET JUNIOR 160 mg 20 tablet

Gripin Firması

Güncelleme : 3 Temmuz 2018

İlaç Sınıfı

Sugammadeks > Diğer Tüm Terapötik İlaçlar > Diğer Tüm İlaçlar > Antidot İlaçlar > Sugammadeks

ATC Kodu

N02BE01

Etkin Madde

Parasetamol 160 mg

Barkodu

8699612090046

Geri Ödeme Kodu

A05923

Satış Fiyatı

17.84 TL [ 18 Nisan 2018 ]

Original / Jenerik

Orjinal

Reçete Durumu

Beyaz Reçeteli

Eşdeğer İlaç Sayısı

24

Alternatif İlaç Sayısı

22

Sağlık Konuları

Kronik Ağrı , Yüksek Ateş

Durum

Aktif

SGK Kodu

SGKFI7

İmal veya İthal

Ithal

Raf Ömrü / Son Kullanma Tarihi

60 ay

NFC kodu

ABC

Gebelik Kategorisi

İlacın gebelik kategorisi B’dir

İlaç Formu

Tablet

Geri Ödeme Durumu

Ödenir