FELOW PLUS 100/25 mg 28 film tablet

Münir Şahin Firması

Güncelleme : 3 Temmuz 2018

Kısa İlaç Bilgisi

Kongest içerisinde parasetamol ile birlikte fenilefrin ve klorfeniramin maleat bulunur. Kongest grip ve soğuk algınlığı tedavilerinde kullanılır.

İlaç Sınıfı

Solunum Sistemi > Burunla İlgili İlaçlar > Sistemik Nazal Dekonjestanlar > Sempatomimetikler > Phenylephrine kombinasyonları

ATC Kodu

R01BA53

Etkin Madde

Fenilefrin Hcl 5 mg , Parasetamol 300 mg , Klorfenamin Maleat 2 mg

Barkodu

8699523090616

Geri Ödeme Kodu

A12312

Satış Fiyatı

86.13 TL [ 18 Nisan 2018 ]

Original / Jenerik

Orjinal

Reçete Durumu

Beyaz Reçeteli

Eşdeğer İlaç Sayısı

85

Alternatif İlaç Sayısı

16

Sağlık Konuları

Yüksek Tansiyon

Durum

Aktif

SGK Kodu

SGKFC5

İmal veya İthal

Ithal

NFC kodu

ABC

Eşd. ilaç grubu

E272C

Gebelik Kategorisi

İlacın gebelik kategorisi D’dir

İlaç Formu

Tablet

Geri Ödeme Durumu

Ödenir